Informace o Fulltext.CZIN.eu

 

Základní informace

Fulltext.CZIN.eu je vyvíjen jako součást portálu www.CZIN.eu. Jedná se o fulltextový vyhledávače, který vyhledává v obsahu mnoha internetových stránek. Výsledky řadí podle relevance založené na počtu zpětných odkazů a jiných faktorech. Index fulltextu, ve kterém se hledá, je tvořen mnoha servery. Fulltext.CZIN.eu kombinuje výsledky fulltextového serveru CZIN.eu s výsledky fulltextových serverů společnosti Entireweb. Vlastnosti fulltext.CZIN.eu a jeho způsob vyhledávání se neustále vyvíjí.

Snažíme se vyvinout technologii, která poskytne výsledky hledání odpovídající zadaným dotazům.

 

Fulltext.CZIN.eu vyhledává v HTML (i XHTML) stránkách, PDF souborech, dokumentech Word, Excel, PowerPoint, čistém textu a XML souborech včetně RSS zdrojů. V současné době je v hlavním indexu zpracováváno několik stovek milionů internetových stránek, dokumentů a souborů.

 

Pro snazší zadání hledaného dotazu lze využít pokročilé hledání.

 

Aktualizace fulltextu v tuto chvíli probíhá kvůli velkému počtu indexovaných stránek v delším časovém intervalu. Dobu indexace se snažíme neustále zkracovat.

 

Fulltextový server CZIN.eu aktualizuje svá data velice často, obsahuje ovšem pouze stránky, které do databáze zařazují administrátoři CZIN.eu s ohledem na katalog odkazů portálu www.czin.eu.